KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12577487
nr 1257 7487
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 99/99, bladets mått: 69x48 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:59:33
24/5 21:20:12
700 kr
27/5 18:54:33
James Coignard
Läs mer om James Coignard